خانه / مقالات / فروش و قیمت میلگرد بستر در استان مازندران

 

میلگرد بستر در استان مازندران

فروش و قیمت میلگرد بستر در استان مازندران

 

کارخانه میلگرد بستر و صنایع مفتولی آهن بان به دلیل درخواست های مکرر مشتریان میلگرد بستر در مازندران ترتیبی اتخاذ کرده که شما مشتریان گرامی بتوانید خرید خود را از انبار کارخانه شهر چالوس انجام دهید .

یکی از مواردی که در بازار شایعه شده است. استفاده از مفتول گالوانیزه در تولید میلگرد بستر می باشد. با توجه به اطلاعات علمی و فنی، این ادعا به کلی غیردقیق و کذب است. مفتول گالوانیزه به صورت معمول با دستگاه های اتومات جوش نمی پذیرد و یا در صورت جوش، جای جوش سیاه می شود. کارخانه صنایع مفتولی آهن بان به روش استاندارد، ابتدا میلگرد بستر را تولید و سپس آن را به مراحل آبکاری گالوانیزه ارسال می کند. این فرآیند باعث ایجاد محصولی با پوشش گالوانیزه مناسب می شود که در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارد. میلگرد بستر خرپایی با استفاده از مفتول فولادی آج دار و مفتول ساده تولید می شود. به این صورت که ۲ مفتول آج دار به موازات هم قرارگرفته و مفتول ساده به صورت زیگزاگ ۷-۸ در بین این دو مفتول به روش جوش مقاومتی، جوش داده می شود. عرض میلگرد بستر با توجه به ضخامت دیوار یعنی در ۳ ضخامت عمده ۵.۵ ، ۱۱ و ۱۵ سانتی متری تولید می شود.

طبق الزامات مقررات آیین نامه ۲۸۰۰ مفتول های کناری حتما بایداز نوع آج دار بوده و ضخامت آن نباید از ۴ میلیمتر کمتر باشد.

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع میلگرد بستر در استان مازندران و صنایع مفتولی با شماره ۹۱۰۱۶۷۵۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی بیشتر با مشخصات فنی محصولات، مقالات مرتبط با میلگرد بستر و دلایل استفاده از آن را مطالعه بفرمایید.

در ضمن شما می توانید فیلم تولید میلگرد بستر در استان مازندران را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام مشاهده بفرمایید.

 

آهن بان همراه با اطمینان

محصولات مرتبط

میلگرد بستر

مفتول سیاه

مقالات مرتبط

آرماتوربندی فونداسیون چیست؟

ویژگی میلگرد بستر استاندارد

تفاوت میلگرد بستر با وال پست چیست؟