میلگرد بستر خرپایی

میلگرد بستر خرپایی

جزئیات میلگردبستر خرپایی

میلگرد بستر خرپایی

توضیحات

همانطور که در مباحث قبل بیان شد و طبق پیوست ششم آیین نامه ۲۸۰۰استفاده از میلگرد بستر در ساختمان سازی الزامی است . امروزه از ۲ نوع میلگرد بستر خرپایی و نردبانی در کشور استفاده می کنند . کارخانه تولیدی صنایع آهن بان هر ۲نوع این محصولات را با کیفیت و طبق مقررات آیین نامه و تحت نظارت تیم تولیدی ماهر ، تولید می کند.

به طور قطع میلگرد بستر خرپایی از استحکام بیشتری برخوردار است و بهترین انتخاب از لحاظ مهندسی ساختمان می باشد. شما می توانید با درصورت نیاز با رجوع به صفحه میلگرد بستر نردبانی، در مورد این محصول نیز اطلاعات کاملی بدست آورید.

جنس میلگرد بستر خرپایی تولیدی آهن بان

میلگردهای بستر خرپایی درکارخانه صنایع آهن بان، بر طبق الزامات مقرر در پیوست ششم آیین نامه ۲۸۰۰ و از جنس مفتول فولادی آجدار تولید می شود . طبق آیین نامه ۲۸۰۰ مفتول های کناری که به موازات هم قرار می گیرند به دلیل گیرش بهتر آن در ملاتهای ساختمانی حتما بایداز نوع آجدار باشند و جنس این مفتول ها باید در برابر پوسیدگی مقاوم باشند . کارخانه تولیدی آهن بان میلگرد بستر های خود را از جنس مفتول گالوانیزه و مقاوم در برابر رطوبت و پوسیدگی، تحت نظارت تیم تولیدی کاربلد و ماهر ، تولید می کند.

نحوه تولید و سایز میلگرد بستر خرپایی

میلگرد بستر خرپایی با استفاده از مفتول فولادی آج دار و مفتول ساده تولید می شود . به این صورت که ۲ مفتول آج دار به موازات هم قرارگرفته و مفتول ساده به صورت زیگزاگ ۷-۸ در بین این دو مفتول به روش جوش مقاومتی ، جوش داده می شود. عرض میلگرد بستر با توجه به ضخامت دیوار یعنی در ۳ ضخامت عمده ۵.۵ ، ۱۱ و ۱۵ سانتی متری تولید می شود.

طبق الزامات مقررات آیین نامه ۲۸۰۰ مفتول های کناری حتما بایداز نوع آج دار بوده و ضخامت آن نباید از ۴ میلیمتر کمتر باشد.