خانه / محصولات / خرید و قیمت مفتول فابریک ۱/۵

خرید و قیمت مفتول فابریک ۱/۵

محصول موجود است

برای اطلاع از قیمت با ۰۲۱۹۱۰۱۶۷۵۷ ۰۹۱۲۵۲۴۷۷۹۷ تماس بگیرید

سیم مفتول 4

 

مفتول فابریک ۱/۵ - توضیحات

مفتول ۱.۵ میلیمتر کارخانه آهن بان که یکی از بهترین مفتول های تولید شده در کشور است و در بین مصرف کنندگان به مفتول سیاه آهن بان، مفتول فابریک آهن بان مفتول فوق کشش آهن بان، مفتول آرماتوربندی آهن بان، نیز شناخته شده می باشد.

ویژگی های مفتول تولید شده در کارخانه آهن بان :

مفتول فابریک  ۱/۵ آهن بان تولید شده از مفتول کلاف ۶/۵ ابهر با آلیاژ RST34 این آلیاژ دارای کمترین کربن و بالاترین کیفیت از جهت نرمی می باشد.

کارخانه آهن بان با وجود اینکه این ماده اولیه دارای قیمت بالاتری از دیگر آلیاژها و دیگر کارخانه ها می باشد، به دلیل کیفیت بالای محصول نهایی، خود را متعهد به استفاده از این ماده اولیه با کیفیت نموده است.

 

سیم مفتول 4

 ویژگی بعدی مفتول سیاه آهن بان نسبت به دیگر مفتول های موجود در بازار بسته بندی ۱۰ کیلویی این محصول می باشد. به دلیل درخواست مشتریان و بازاریان عزیز صورت گرفته است. این نوع بسته بندی علاوه بر اینکه باعث می شود فرایند آنیلینگ به شکل بهتر و مفتول نهایی نرم تر باشد. امکان خطای محاسباتی در وزن و ارسال بار را با توجه به ضریب ۱۰ بودن محصول تا حدود زیادی کاهش داده است.

مفتول فابریک آهن بان با بسته بندی منقش به آرم آهن بان تولید شده تا مشتریان بتوانند از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

با توجه به اینکه مفتول ۱/۵یا آرماتوربندی معمولا نیاز به گره زدن دارد، در نتیجه مقاومت کششی این محصول حائز اهمیت می باشد. مفتول کارخانه آهن بان با توجه به استفاده از مواد اولیه درجه یک و انجام فرایند تولید مهندسی و آنیلینگ دقیق محصولی با مقاومت کششی بالا تولید می نماید.

پس به اختصار بیان می شود مفتول فابریک ۱/۵ آهن بان تولید شده از کلاف RST34 ابهر با وزن ثابت ۱۰ کیلوگرم و بسته بندی متفاوت آهن بان تولید و عرضه می شود. لازم است بدانید مفتول هر چقدر دوده و پوسته ی کمتری داشته باشد از دید مصرف کننده محصول با کیفیت تری خواهد بود که مفتول آرماتوربندی آهن بان دارای این ویژگی نیز می باشد.

کاربرد مفتول ۱/۵ میلیمتر کارخانه آهن بان :

یکی از اصلی ترین کاربرد مفتول ۱/۵ آرماتوربندی آهن بان افزایش مقاومت و استحکام سازه می باشد که در هنگام آرماتوربندی هر سازه ای جهت عدم تغییر محل میلگرد و بافتن صحیح آن، میلگردها را با مفتول آرماتوربندی به یکدیگر متصل می کنند. لازم به ذکر است عموم مصرف کنندگان تفاوتی بین مفتول ها قائل نیستند و از آنها برای اتصال ثابت و محکم مقاطع مختلف استفاده می کنند.

نکات قابل توجه قبل از خرید مفتول آرماتوربندی یا فابریک آهن بان :

مهمترین مسئله که باید مدنظر داشته باشید، شناخت تفاوت مفتول های تولید شده از کنار ورق و مفتول های تولید شده از وایررود(میلگرد کلاف) می باشد تا اشتباها مفتول های کنار ورق را به جای مفتول های به اصطلاح بازار، فابریک خریداری نکنید.

مفتول کنار ورق بسته بندی نداشته، دارای کلاف هایی با وزن های متغیر می باشد که باید وزن گیری شود و دارای فرم مناسب نبوده و نرمی و کیفیت به شدت پایین تری نسبت به مفتول های تولید شده از وایررود و فابریک دارند.

قیمت مفتول آرماتوربندی آهن بان :

قیمت مفتول آرماتوربندی یا همان مفتول فابریک ۱/۵ آهن بان مانند هر مقطع فولادی دیگری تحت تاثیر قیمت دلار، قیمت مواد اولیه و عرضه و تقاضا می باشد.

نکته ی بسیار حائز اهمیت این است که :

مفتول آهن بان به دلیل داشتن تیم کنترل کیفی دائمی، مفتول با ضخامت دقیق تولید می کند که این امر باعث می شود نسبت طول به ضخامت آن دارای قیمت مناسب تری باشد، به زبان دیگر شاید مفتول های فابریک قیمت های بالاتری نسبت به مفتول های کنار ورق داشته باشند اما طول کلاف های آهن بان در مقایسه با کلاف های کنار ورق بیشتر است.

یک کیلو مفتول آهن بان حدود ۲۵ درصد طول مفتول بیشتری نسبت به مفتول های کنار ورق دارد. پس در واقع شما قیمت بیشتری در وزن کمتری خریداری خواهید کرد در حالی که در مفتول کنار ورق شما وزن مصرفی (به دلیل ضخامت های متغیر و ضایعات زیاد ) بیشتر در قیمت کمتری خرید خواهید کرد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید :