خانه / محصولات / خرید و قیمت مفتول فابریک ۲/۵

خرید و قیمت مفتول فابریک ۲/۵

محصول موجود است

برای اطلاع از قیمت با ۰۲۱۹۱۰۱۶۷۵۷ ۰۹۱۲۵۲۴۷۷۹۷ تماس بگیرید

سیم مفتول 4

 

مفتول فابریک ۲/۵ - توضیحات

مفتول ۲/۵ میلیمتر کارخانه آهن بان که یکی از بهترین مفتول های تولید شده در کشور است، در بین مصرف کنندگان به مفتول ۲/۵ سیاه آهن بان، مفتول فابریک ۲/۵ میلیمتر آهن بان، مفتول فوق کشش ۲/۵ میلیمتر آهن بان، مفتول نجاری یا قالب بندی آهن بان،  شناخته می شود.

ویژگی های مفتول ۲/۵ میلیمتر تولید شده در کارخانه آهن بان

مفتول فابریک  ۲/۵ آهن بان تولید شده از مفتول کلاف ۶/۵ ابهر با آلیاژ RST34 این آلیاژ دارای کمترین کربن و بالاترین کیفیت از جهت نرمی می باشد.

کارخانه آهن بان با وجود اینکه این ماده اولیه دارای قیمت بالاتری از دیگر آلیاژها و دیگر کارخانه ها می باشد، به دلیل کیفیت بالای محصول نهایی، خود را متعهد به استفاده از این ماده اولیه با کیفیت نموده است.

سیم مفتول 4

 ویژگی بعدی مفتول فابریک ۲/۵ میلیمتر سیاه آهن بان نسبت به دیگر مفتول های موجود در بازار بسته بندی ۱۰ کیلویی این محصول می باشد. که به دلیل درخواست مشتریان و بازاریان عزیز صورت گرفته است. این نوع بسته بندی  علاوه بر اینکه باعث می شود فرایند آنیلینگ به شکل بهتر و مفتول نهایی نرم تر باشد. امکان خطای محاسباتی در وزن و ارسال بار را با توجه به ضریب ۱۰ بودن محصول تا حدود زیادی کاهش داده است.

مفتول فابریک آهن بان با بسته بندی منقش به آرم آهن بان تولید شده تا مشتریان بتوانند از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

با توجه به اینکه مفتول ۲/۵ میلیمتر یا نجاری معمولا نیاز به گره زدن دارد، در نتیجه مقاومت کششی این محصول حائز اهمیت می باشد. مفتول کارخانه آهن بان با توجه به استفاده از مواد اولیه درجه یک و انجام فرایند تولید مهندسی و آنیلینگ دقیق محصولی با مقاومت کششی بالا تولید می نماید.

پس به اختصار بیان می شود مفتول فابریک ۲/۵ میلیمتر آهن بان تولید شده از کلاف RST34 ابهر با وزن ثابت ۱۰ کیلوگرم و بسته بندی متفاوت آهن بان تولید و عرضه می شود. لازم است بدانید مفتول هر چقدر دوده و پوسته ی کمتری داشته باشد از دید مصرف کننده محصول با کیفیت تری خواهد بود که مفتول نجاری یا قالب بندی آهن بان دارای این ویژگی نیز می باشد.

کاربرد مفتول ۲/۵ میلیمتر کارخانه آهن بان

یکی از اصلی ترین کاربرد مفتول نجاری آهن بان افزایش مقاومت و استحکام قالب ها در هنگام بتن ریزی می باشد. که در هنگام قالب بندی هر سازه ای جهت عدم تغییر محل قالب و بافتن صحیح آن، قالب ها را با مفتول نجاری به یکدیگر متصل می کنند.

لازم به ذکر است عموم مصرف کنندگان تفاوتی بین مفتول ها قائل نیستند و از آنها برای اتصال ثابت و محکم مقاطع مختلف استفاده می کنند.

نکات قابل توجه قبل از خرید مفتول قالب بندی یا فابریک آهن بان

مهمترین مسئله که باید مدنظر داشته باشید، شناخت تفاوت مفتول های تولید شده از کنارورق و مفتول های تولید شده از وایررود(میلگرد کلاف) می باشد تا اشتباها مفتول های کنار ورق را به جای مفتول های به اصطلاح بازار، فابریک خریداری نکنید.

مفتول کنار ورق بسته بندی نداشته، دارای کلاف هایی با وزن های متغیر می باشد که باید وزن گیری شود و دارای فرم مناسب نبوده و نرمی و کیفیت به شدت پایین تری نسبت به مفتول های تولید شده از وایررود و فابریک دارند.

قیمت مفتول نجاری یا قالب بندی آهن بان

قیمت مفتول نجاری یا همان مفتول ۲/۵ میلیمتر سیاه آهن بان مانند هر مقطع فولادی دیگری تحت تاثیر قیمت دلار، قیمت مواد اولیه و عرضه و تقاضا می باشد.

نکته ی بسیار حائز اهمیت :

مفتول آهن بان به دلیل داشتن تیم کنترل کیفی دائمی، مفتول با ضخامت دقیق تولید می کند که این امر باعث می شود نسبت طول به ضخامت آن دارای قیمت مناسب تری باشد. به زبان دیگر شاید مفتول های فابریک قیمت های بالاتری نسبت به مفتول های کنار ورق داشته باشند اما طول کلاف های آهن بان در مقایسه با کلاف های کنار ورق بیشتر است.

یک کیلو مفتول آهن بان حدود ۲۵ درصد طول مفتول بیشتری نسبت به مفتول های کنار ورق دارد . پس درواقع شما قیمت بیشتری در وزن کمتری خریداری خواهید کرد در حالی که در مفتول کنار ورق شما وزن مصرفی(به دلیل ضخامت های متغیر و ضایعات زیاد ) بیشتر در قیمت کمتری خرید خواهید کرد.

مفتول قالب بندی آهن بان چگونه تولید می شود

میلگردهای کلاف تولید شده در کارخانه ابهر بعد از شست و شو وارد دستگاه تمام اتوماتیک کشش کارخانه شده و به روش نورد سرد با گذر از دوزه ها و تبل های متعدد تبدیل به مفتول ۲/۵ میلیمتر دقیق با وزن ۱۰ کیلو گرم می شوند. سپس به دلیل اینکه گذر از دوزه ها باعث به هم ریختگی ساختار ساختار مولکولی محصول نهایی می شود، بعد از کشش جهت اینکه حالت فنری ایجاد شده را از دست بدهند وارد فرایند آنیل می شوند.

در این فرآیند مفتول تا دمای ۸۰۰ درجه در کوره پخته شده و سپس به آرامی به دمای محیط رسیده نحوه انجام فرایند کوره یکی از مهمترین مراحل کیفی کار تولید مفتول نجاری می باشد.

نحوه خرید آسان مفتول ۲/۵ میلیمتر آهن بان

جهت خرید مفتول آهن بان یا دیگر محصولات تولیدی این کارخانه شما می توانید به شماره ۰۲۱۹۱۰۱۶۷۵۷ تماس گرفته و اقدام به خرید نماید.

در ضمن شما با عضوت در کانال تلگرامی آهن بان می توانید همه روزه در جریان قیمت محصولات تولیدی کارخانه قرار بگیرید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید :